SKU: B098D6HGFV
Dostępność: W magazynie
84,00zł 144,38zł

Dostępne opcje

WXZZ Męskie bokserki z otworami na otwory oddychające szybkoschnące 3-punktowe spodnie bielizna spodenki treningowe szorty sportowe - B098D6HGFV

  • problemy: Prosimy o wyrozumiałość w przypadku różnic w wymiarach rzędu 1-3 cm. Są one spowodowane ręcznym pomiarem produktu. Proszę sprawdzić tabelę rozmiarów na naszych zdjęciach w celu zagwarantowania zamówienia. Bardzo ważne, dziękujemy za wsparcie. Nasze rozmiary to rozmiary azjatyckie, tzn. Są mniejsze niż normalne rozmiary europejskie. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić szczegółowe wymiary na zdjęciu lub wybrać większy rozmiar. Jeśli nie znasz rozmiaru, skontaktuj się z nami w celu zakupu.

  • Lekkie i oddychające spodnie zewnętrzne z wytrzymałej tkaniny. Szybkoschnące, miękkie, elastyczne i ultra oddychające materiały, szybkoschnące i zapewniają większy komfort noszenia.

  • Oddychający – odporny na zapachy: dzięki rozciągliwemu materiałowi męskiemu z krótkimi spodniami sportowymi pot jest odprowadzany, dzięki czemu męskie krótkie spodenki szybko wysychają.

  • Zaawansowany materiał odprowadzający wilgoć utrzymuje ciepło w zimie i zapewnia chłód latem. Nadaje się na wszystkie pory roku (trening, baseball, koszykówka, piłka nożna, futbolowa amerykańska, squat, trening siłowy, jazda na rowerze, joga, jazda na nartach, snowboardzie, wszystkie rodzaje sportów pogodowych).

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na trendach mody i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni. Zobowiązujemy się do jakości premium. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. W przypadku problemów z produktem należy się z nami skontaktować, a z pewnością zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.