SKU: B09CM57VNH
Dostępność: W magazynie
79,56zł 158,36zł

Dostępne opcje

woejgo Męskie krótkie spodenki robocze taktyczne szorty 2021 ulepszone wodoszczelne spodenki taktyczne krój slim fit spodnie cargo typu ripstop krótkie spodnie wiele kieszeni letnie spodnie rowerowe. - B09CM57VNH

  • [ Męskie spodenki robocze krótkie materiał]: Oddychające pole/mieszanka bawełny, męskie szorty do noszenia w najtrudniejszych warunkach pozostają wygodne i suche w najtrudniejszych warunkach.

  • [Powlekany materiał Ripstop]: spodenki taktyczne, tkanina nylonowa Ripstop zapewnia doskonałą trwałość i komfort noszenia. Krótkie spodnie typu ripstop, trwałe w ekstremalnie trudnych warunkach. Odpycha wodę i olej.

  • [ Szorty taktyczne z wieloma kieszeniami]: Kieszenie na lato spodnie rowerowe, z kilkoma skrzyżowanymi zamkami błyskawicznymi i zapięciami na rzepy zapewniają dużo miejsca na bezpieczne przechowywanie noży, narzędzi wielofunkcyjnych, kluczy, latarki i innych ważnych sprzętu! Trzymaj wolne ręce.

  • [Ergonomia i komfort]: Spodnie typu kargo dla mężczyzn, pozostaną elastyczne i zapewniają pełną swobodę ruchów w każdej pozycji. Elastyczny pas z zapięciem na rzepy. Wygodna talia, szlufki na pasek do szlufek na pasek o szerokości do 50 mm na klucze, D-ring lub karabińczyk.

  • [Szerokie zastosowanie]: Szorty taktyczne są bardzo szerokie: podczas wędrówek, jazdy na rowerze górskim, wędrówek z plecakiem, biuro kempingowe, podróże, jazdy konnej, prac ogrodowych, wędkowania, polowania lub innych aktywności na świeżym powietrzu.