SKU: B08PPGHHQ6
Dostępność: W magazynie
96,69zł 142,28zł

Dostępne opcje

UBFEN Męskie damskie kapcie zimowe pluszowe ciepłe z podszewką przytulne do domu i na zewnątrz pantofle rekreacyjne antypoślizgowe podeszwy gumowe - B08PPGHHQ6

  • Główne cechy: wodoodporne kapcie górne, wygodne, trwałe, elastyczne, lekkie, przytulne i miękkie ciepłe futrzane buty z podszewką ze sztucznego futra, antypoślizgowe gumowe podeszwy butów, antypoślizgowe modne i stylowe.

  • Idealny materiał: Wierzch z wysokiej jakości tkaniny oxford jasny wodoodporny efekt dla Ciebie i możesz sprawić, że stopy będą suche podczas noszenia. Niska górna konstrukcja ułatwia wkładanie i zdejmowanie w dowolnym miejscu i czasie.

  • Antypoślizgowe kapcie outdoorowe: Antypoślizgowa gumowa podeszwa zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się i upadku na niebezpieczne powierzchnie, a czapki kapci mają wiele wzmocnień owijających dla lepszej ochrony i trwałości oraz sprawiają, że chodzenie jest wygodniejsze.

  • Ciepła i miękka: podszewka z pełnego sztucznego futra utrzymuje ciepło przez cały dzień. Grube i wygodne futro wewnątrz butów, blokuje zimne powietrze, utrzymuje stopy w cieple.

  • Dobry do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz: Design w stylu unisex pozwoli to być świetny wybór na prezent dla wszystkich rodzin i przyjaciół. Kapcie domowe odpowiednie na zewnątrz i do wewnątrz, dobre na śnieżne dni, deszczowe dni, narciarstwo, spacery, wędkarstwo, podlewanie ogrodu i inne sporty na świeżym powietrzu.