SKU: B09NQ2CJMW
Dostępność: W magazynie
171,12zł 230,34zł

Dostępne opcje

Spodnie jeansowe spodnie dżinsy na co dzień wąskie czarne dżinsy męskie proste ołówki spodnie moda męskie uliczne obcisłe męskie spodnie dżinsowe - B09NQ2CJMW

  • Pióro produktu: elastyczność: mikroelastyczna. Typ talii: Średni. Grubość: Średni. Typ zamknięcia: Rozporek na zamek błyskawiczny. Rozmiar: 27 28 29 30 31 32 33 34 36.

  • Zaleta 1: Dżinsy noszone przez pokolenia, są tuż przed Twoimi oczami. Upewniamy się, że każda para dżinsów jest starannie zaprojektowana - wykorzystując technologię cięcia do ud, prosta i stylowa. Nasz produkt to tylko para dżinsów, inne akcesoria nie są zawarte na zdjęciu.

  • Korzyść 2: wskazówki miłosne: Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów. Zalecamy używanie płynnego detergentu do czyszczenia i pranie w niskiej temperaturze. Ze względu na różne metody pomiaru należy pamiętać, że przed złożeniem zamówienia może wystąpić błąd 1-3 cm. Upewnij się, że nie ma problemu przed zakupem. Dziękujemy za wybranie naszych dżinsów.

  • Zaleta 3: przypomnienie o miłości: Ze względu na różne monitory komputerów mogą wystąpić pewne różnice kolorów ze zdjęciami produktów, które nie mogą pokazać prawdziwego koloru dżinsów. Dziękujemy za wyrozumiałość. Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  • Zaleta 4: używamy prostych i modnych klasycznych elementów, aby stworzyć dla Ciebie te odporne na zużycie i miękkie dżinsy, abyś mógł być pewny siebie i atrakcyjny, gdy uczestniczysz w imprezach przyjaciół, spotkaniach, piknikach i nocnych klubach.