SKU: B08L737CT4
Dostępność: W magazynie
110,44zł 168,29zł

Dostępne opcje

Separatec Bokserki męskie gładkie bambus Rayon z oddzielnymi woreczkami bielizna 3 sztuki stylowe wielokolorowe trunks - B08L737CT4

  • Opatentowany oddzielny woreczek: umieść banan w szczelinie znajdującej się jako "niezależny", dzięki czemu oferuje on górę i w dół i przestrzeń do "oddychania" (uważamy, że jest to pokazane przez parę wznoszącą się z bananu), a Twoje jądra idą do natychmiastowego odprowadzającego wilgoć woreczek bambusowy Rayon.

  • Premium Bamboo Rayon: Ultra Silk i miękki, oddychający i szybko odprowadzający wilgoć Bamboo Rayon zapewnia duży komfort dla Twoich prywatnych części oraz zapewnia uczucie podczas noszenia.

  • Dodatkowy krok: Zaprojektowane z dodatkowym klinem pod workami, aby zwiększyć ilość przestrzeni i zapewnić komfort i sprawność fizyczną, zmniejszając tarcie. Jest również wyposażony w funkcjonalną muchę ułatwiającą chodzenie w przypadku naturalnych połączeń.

  • Ściągacz Stay-Put: Wytrzymały i rozciągliwy ściągacz ma zasięg 35 mm, co zapewnia komfort noszenia, ponieważ nie ślizga się ani nie pozostawia śladów.

  • Piękne połączenie: Bokserki w stylu retro, zestaw 3 sztuk, rozmiar od S do XL do wyboru, to dobre połączenie ceny, materiału i jakości. Bokserki męskie z bawełny to optymalny prezent dla ojca, męża i przyjaciela. Wskazówki: wybrany S-XL jest rozmiarem US, odpowiadającym ogólnym rozmiarom DE jest następujący: US: S (DE: S), US: M (DE: M-L), US: L (DE: XL-2XL), US: XL(DE) : 3XL-4XL). W przypadku niektórych zaleceń dotyczących rozmiarów można zapoznać się z tabelą rozmiarów na ostatnim zdjęciu.