SKU: B08PQ4PTYS
Dostępność: W magazynie
201,83zł 246,08zł

Dostępne opcje

Męskie Zimowe Ciepłe Pluszowe Klapki do łodzi Mokasyny Męskie Zamszowe Wewnątrz Na Zewnątrz Wsuwane Buty Mokasyny Pianka z pamięcią - B08PQ4PTYS

  • MIĘKKA WKŁADKA: Wkładka z pianki z pamięcią kształtu zapewnia stopom bardziej komfortowe wrażenia. Miękka wkładka odciąży i amortyzuje uderzenia. Może początkowo czuć się dobrze dzięki piance z pamięcią kształtu, pozwól wkładce.

  • TRWAŁE BEZPIECZNIE: Czy brakuje mężczyznom pary antypoślizgowych i trwałych kapci domowych? Gdziekolwiek jesteś, nasze kapcie mogą zapewnić Ci bezpieczeństwo, nie musisz się martwić o antypoślizgowość, trwałość i elastyczność butów.

  • KOMFORT: Wyściełane grubą pianką z pamięcią kształtu, te kapcie dopasowują się do stopy, zapewniając indywidualne dopasowanie i maksymalny komfort. Wnętrze wyłożone jest miękką pluszową wyściółką, dzięki czemu stopy są przytulne i ciepłe. Stylowe i wygodne buty wsuwane na mokasyny.

  • MIĘKKIE I CIEPŁE: Zewnętrzna część wykonana jest z miękkiej, prawdziwej skóry zamszowej, podczas gdy wnętrze jest wyłożone Thinsulate, aby stopy były przytulne i ciepłe.

  • OKAZJA: To obuwie zapewni Ci elastyczność i wsparcie, którego potrzebujesz. Możesz je również nosić jako zwykłe buty Outdoor Outdoor podczas wyprowadzania psa na spacer, spaceru do skrzynki pocztowej lub wynoszenia śmieci.