SKU: B08VN9G5N2
Dostępność: W magazynie
88,55zł 131,10zł

Dostępne opcje

MEETYOO Męskie topy do biegania koszulka sportowa z długim rękawem koszulka na siłownię do treningu fitness joggingu - B08VN9G5N2

  • 1. Doskonała elastyczność dla każdego ruchu: Męskie topy gimnastyczne są zaprojektowane z wysokiej elastycznej tkaniny zapewniają doskonały komfort i pełną swobodę ruchów, aby rozciągnąć mięśnie. Koszulka sportowa o super elastyczności zapewnia maksymalną równowagę między swobodą ruchów a mięśniami, zapewniając Ci komfort.

  • 2. Natychmiastowe wchłanianie potu i zapobieganie nieprzyjemnemu zapachowi ciała: Koszulka do biegania jest wyposażona w oddychającą i odprowadzającą wilgoć tkaninę poliestrowej, która natychmiast wchłania pot z ćwiczeń, zapobiega nieprzyjemnym zapachom, aby zapewnić suchość i wygodę.

  • 3. Elastyczna i oddychająca: sportowa bluza z kapturem została zaprojektowana tak, aby była lekka i oddychająca, zapobiegając przegrzaniu, porusza się z kończynami i tułem.

  • 4. Idealny partner sportowy: Ta podstawowa warstwa wierzchnia jest idealna do uprawiania sportów na świeżym powietrzu i wewnątrz, takich jak trening na siłowni, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, wędkowanie, jogging. Jest to również świetny prezent dla miłośników sportu.

  • 5. Gwarancja satysfakcji klienta: W przypadku jakichkolwiek problemów z topami fitness dla mężczyzn, prosimy odwiedzić swoje zamówienia, aby się z nami skontaktować. Słuchamy opinii klientów i dopracowujemy każdy szczegół, aby zapewnić jakość, dopasowanie i komfort.