SKU: B084T6GRDL
Dostępność: W magazynie
336,04zł 382,48zł

Dostępne opcje

HEAD Męska odzież sportowa tenis i trening czołg mięśni koszulka sportowa bez rękawów - B084T6GRDL

  • DOSKONAŁY DO POTENCJALNYCH: czołgi na głowę ustaw nowy bar dla koszul gimnastycznych. Nasze topy na tank topy doskonale nadają się do prawie każdej aktywności fizycznej, zapewniając komfort i wsparcie, którego potrzebujesz podczas treningu.

  • Utrzymuje ruch: Ten sportowy zbiornik jest wykonany z szybkoschnącej tkaniny, zaprojektowanej do odprowadzania wilgoci ze skóry. Zachowaj suchość i wygodę podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności i nigdy nie poświęcaj się ostatniego repsu z powodu potu.

  • Dopasowanie: Zaprojektowany z myślą o sportowym dopasowaniu, męski zbiornik mięśni został zaprojektowany tak, aby przytulić górny tułów i pozwolić na miejsce w części środkowej, zapewniając ogólne łatwe dopasowanie. Konstrukcja bez rękawów pozwala na pełną swobodę ruchów, gdy najbardziej go potrzebujesz.

  • Wszechstronny: Topy fitness na głowę mogą poradzić sobie z każdym stylem życia, który do nich rzucasz. Uderz to podnieść, pojechać na długi czas lub wylegiwać się w domu i robić to z łatwością.

  • 100% poliester: Nasze męskie ubrania gimnastyczne są wykonane w 100% z poliestrowej siateczki z otworem na rowki dla oddychającego, lekkiego i trwałego wykończenia.