SKU: B09X2R4TS3
Dostępność: W magazynie
213,05zł 258,05zł

Dostępne opcje

Garnitur rowerowy. Męska kolarstwo z długim rękawem Oddychającym Jersey Zestaw 3D Wyściełane Długie Spodnie Koszula Rowerowa Rajstopy Odzież Odzież Color : B Size : XXL - B09X2R4TS3

  • (Wysokiej wędrówki) tkanina ma wydajną dyfuzję wody i właściwości odpływające. Ze względu na jego działanie kapilarne nie trzyma się skóry i pokazuje fajne i wyraźne noszenie komfortu. Również pozostaje sucha do dotyku nawet, gdy mokry. Konstrukcja tylnej siatki przyczynia się do doskonałej oddychalności.

  • Wygodny materiały: 100% poliester. Spodnie: 80% poliester + 20% Lycra. Wykonane z najnowszej oddychającej tkaniny, aby zapewnić absorpcję wilgoci i pot. Oddychający, lekki i szybki suszenie, koszulka utrzymuje fajne i wygodne.

  • Rozmiar Opis Długoszechowe koszule rowerowe, topy, spodnie rowerowe, jeśli trzeba mieszać i dopasować, zostaw wiadomość przed zakupem.

  • Funkcja przeciw-szhal --our czyste garnitury jazdy na rowerze 3D Wyściółka żelowa została ergonomicznie zaprojektowana, osłabi się uczucie szoku i pozwoli na swobodnie oddychać skórę, sprawi, że czujesz się komfortowo przez długi czas jazda konna.

  • Pełny zamek błyskawiczny i refleksyjny pasek - Jersey rowerowy wyposażony jest w pełną długość zamek, który ułatwia umieszczenie i zdejmować koszulę tył dla bezpieczeństwa podczas jazdy w ciemnej nocy.