SKU: B08VD4RSC5
Dostępność: W magazynie
145,13zł 191,20zł

Dostępne opcje

Dtcat Męska koszulka kompresyjna modelowanie ciała wygodna i oddychająca szybkoschnąca odzież męska warstwa bazowa siłownia bieganie z długim rękawem - B08VD4RSC5

  • Rozmiar: M, L, XL, Tkanina: nylon / nylon, spandex / lycra, nadaje się na pory roku: wiosna, jesień, zima, lato, funkcja: szybkoschnące, oddychające, ultralekkie, antystatyczne, kolor: czarny szary zielony linia, czarny szary czerwony linie, niebieska żółta linia, przedział wiekowy: dorosły

  • Zaprojektowana dla aktywnych mężczyzn - uniwersalna koszulka marki to najlepsze koszulki uciskowe dla sportowych mężczyzn. Możesz go używać do treningu siłowego, biegania crossfitu, jazdy na rowerze, koszykówki, siłowni lub każdego rodzaju aktywności.

  • Gąbka robocza - z podstawową warstwą bohatera jest bardzo odpowiedzialna. Męskie koszulki podwójne jako wzmacniacze wydajności. Popraw swój trening i ustal nowe cele, jednocześnie wyglądając i czując się jak superbohater.

  • Optymalizuj swoją wydajność. Nasza koszulka fitness wykonana jest z odprowadzającego pot i wytrzymałego, 4-kierunkowego stretchu, który zapewnia chłód i suchość podczas treningu (odprowadzanie wilgoci). Ponadto, nasza ekskluzywna technologia Anti Odor i funkcja odprowadzania wilgoci zapobiega rozwojowi zapachu, powodując bakterie, aby koszulka zachowała świeżość zapachu.

  • Bezproblemowy do przenoszenia – rozciągliwy w 4 kierunkach materiał używany do odzieży sportowej i gimnastycznej dla mężczyzn, takich jak ta ma wysoką elastyczność, aby dostosować się do Twojego ciała i upewnić się, że możesz swobodnie poruszać się bez ograniczeń. Ruch staje się bardzo atrakcyjny dzięki doskonałemu przytuleniu do tułowia.