SKU: B09QHQ4CXQ
Dostępność: W magazynie
229,29zł 302,60zł

Dostępne opcje

Damskie Trampki Casual Mesh OddychająCe Outdoor Running Sportowe Buty Sznurowane Moda Plaid Knit Flat Casual Shoes,Black,38 EU - B09QHQ4CXQ

  • Lekkie trampki: ultra lekki, elastyczny i wygodny, materiał o siatce powietrznej Górny, super oddychający. Anti-Skid MD Outsole, Slip On. Idealny do spaceru i biegania, antypoślizgowy pasuje do całego sezonu

  • Miękkie i oddychające: Górna siatka powietrza z tkaniny siatki sprawia, że ​​czujesz się oddychający i pozwala stopą oddychać, pozwala czuć się komfortowo, aby stać przez długi czas. Otwarta siatka na górnej i otworu na podeszwie zapewnia doskonałą lekką i szybką suszenie. Ten sockliner, który wykorzystuje technologię wędrówki w wilgoci utrzymuje stopy chłodne i suche podczas chodzenia lub biegania ..

  • Kolorowe trenerzy sportowe: damskie poślizg na buty do chodzenia. Pomnożyć kolor może być wybór, dopasowany do wszystkich ubrań. Elastyczna i miękka topline dla łatwego i wyłączania, bez szlifowania stóp. Outsole butów miękkich. Karta Pull z tyłu sprawia, że ​​łatwo je stać, a stylowa konstrukcja sprawia, że ​​łatwo je parować z każdym strojem w szafie.

  • Okazja: Poduszka rozprasza wpływ z dala od ciała, te trampki są zaprojektowane z myślą o całkowitym komforcie, dzięki czemu masz trwałą zużycie. Dopasowane do różnych działań, idealne do spaceru, dorywczo, prowadzenie drogi, pracy, sportu, sklepów, golfa, codziennej jazdy, jazdy na rowerze, podróżach, siłowni, tenisie, ćwiczeń, na zewnątrz itp. To może być świetny prezent damski ..

  • Ciepłe powiadomienia: Te tenisówka robią dla niej świetny prezent! Tylko na Boże Narodzenie, Dzień Dziękczynienia, Nowy Rok, Walentynki! Prosimy o noszenie w deszczowy dzień, nie sugerujemy prania maszyny, tylko ręczne pranie. Uwaga: Najlepiej sprawdzić rzeczywiste pomiary (długość stopy) jako nasz opis produktu i porównuj je do pomiarów nożnych przed złożeniem zamówienia. A jeśli jesteś szerszym wielkością niż średnia, radzimy wybierać dla ciebie większy rozmiar lub jeden rozmiar.